Revolut yra mobili piniginė su puikiais keitimo kursais ir daugiau nei 2,5 milijonų pasitikinčių vartotojų. Dėl tikrų pinigų įtraukimo į programėlę, gera žinoti kaip jūsų santaupos saugomos su Revolut.

Išsiaiškinkime pirmą dalyką - Revolut nėra bankas (kol kas), bet ribotos atsakomybės bendrovė, įsikūrusi Londone ir reguliuojama Finansų Elgesio Institucijos (FCA).

Tai veda prie pirmojo ir didžiausio trūkumo. Indėliai nėra apsaugoti draudimu, tačiau jei Revolut bankrutuotų, jūs neprarastumėte savo pinigų. Pagal tinklalapyje nurodytą informaciją, jūsų indėliai laikomi atskirai Lloyd’s arba Barclays bankuose.

Bankrutavimo atveju jūs galėsite pareikalauti lėšų iš Lloyds arba Barclays ir kaip nurodo internetinė svetainė, bus sumokėta pirmiau už visus kreditorius. Tačiau jei bankai patektų į bėdą, jūsų lėšos nėra apsaugotos.

Revolut dirba su šią problema – jie siekia banko licencijos. Kai ši licencija bus suteikta, vartotojų santaupos greičiausiai bus apsaugotos. Vis dėlto, standartiniai bankai šiuo metu vis dar saugesni ir todėl tinkamesni laikyti didelę pinigų sumą. Revolut turi nustatytą limitą indėliams ir jei jūs jį peržengsite, turėsite pateikti pajamų šaltinį.

Svarbu įsidėmėti, jog paslauga buvo sukurta kitokiam naudojimui. Programėlė suteikia vartotojams puikius keitimo kursus ir papildomą saugumo sluoksnį internetiniams apmokėjimams bei taip pat galimybe apmokėti virtualiomis apmokėjimo kortelėmis, vienkartinėmis kortelėmis bei funkcija lengvai užblokuoti Revolut korteles. Taigi, naudodamiesi Revolut kaip savo banko santaupų sąskaita, jūs prarandate kai kuriuos privalumus (pvz.: banko draudimas).

Revolut yra, visų pirma, mobiliųjų telefonų paslauga, sukurta skaitmeninių programišių, taigi, akivaizdu, jog jie supranta kliento poreikius – mes vis daugiau ir daugiau atlieka didesnius apmokėjimus skirtingose šalyse iš viso pasaulio. Su šitokiu scenarijumi sunku rasti panašiai funkcionuojančių paslaugų.