Revolut je neocenitelná služba pro platby, u kterých je nutná výměna hotovosti. Můžete ji použít na mezinárodní bankovní převody, ale aby jste naplno využili výhody služby a mohli zaplatit za své oblíbené cappuccino, ať jste kdekoli, potřebujete platební kartu. Ke standardnímu bezplatnému účtu jsou k dispozici dva typy karet:

Virtuální karta

Po registraci máte nárok na bezplatnou virtuální kartu. Virtuální karty jsou debetní karty bez fyzické přítomnosti, takže dostanete číslo, CVV a datum vypršení platnosti, ale ne plastovou kartu. Proto jsou vhodné pro online platby. Vy jako uživatel můžete deaktivovat kartu po každé transakci, čímž omezíte možnost neoprávněných poplatků a bezpečnější nakupování na internetu. Nebudete však moci zaplatit své cappuccino (pokud ho nezaplatíte prostřednictvím aplikace). Na toto potřebujete debetní kartu.

Debetní Karta

Revolut karta s modrým až purpurovým gradientem jednou z nejkrásnějších ne-prémiových debetních karet. Ještě důležitější je, že dělá z Revolut cennou službu a umožňuje vám plně si vychutnat hlavní vlastnost Revolut - levný směnný kurz.

Chcete-li začít platit debetní kartou, musíte si doplnit váš Revolt účet. Nejpohodlnější způsob, jak to udělat, je vaší bankovní debetní kartou. Pokud je vaše karta vydána v EEA nejsou žádné poplatky (více informací zde), pokud tomu tak není, použijte bankovní převod. Důležité: v aplikaci Revolut vždy doplňujte svou místní měnu. Znamená to, že pokud je váš bankovní účet vedený v Eurech, tak doplňujte v Eurech, protože nechcete, aby vaše banka zpracovala výměnu, chcete, aby to udělal Revolut.

Po doplnění účtu může začít kouzlit - můžete začít směnovat peníze. Revolut vám umožní držet peníze v 24 měnách a jakmile zaplatíte kartou, použijete především měnu obchodu. Pokud náhodou dojde k vyčerpání liber, aplikace automaticky použije na zbytek platby jiné měny.

Samozřejmě, můžete použít debetní kartu pro výběr z bankomatu, který je u Revolut zdarma až do výše 200 EUR měsíčně (cokoliv výš je zpoplatněno 2%). Bohužel, některé sítě bankomatů si také mohou účtovat poplatek. Také myslete na to, že nechcete, aby bankomat uskutečňoval konverzi měny, protože může být velmi nepříznivá ve srovnání s Revolut.

Revolut nabízí debetní karty v síti Mastercard nebo Visa. Obě jsou vhodné pro online transakce. Obě umožňují uživateli zaplatit bezkontaktně a mají výjimečné možnosti zabezpečení, jako například umožnění platby pouze na stejném místě jako je mobilní telefon, nebo vypnutí plateb online nebo výběrů z bankomatu.

Jednou z nevýhod je skutečnost, že pokud je předplacená karta vydána ve Velké Británii, některé služby ji mohou odmítnout, pokud je vaše adresa nastavena na jinou zemi, např. Spotify.

Celková kombinace vysoké bezpečnosti a vynikajících směnných kurzů dělá Revolut vynikajícím společníkem pro vaše mezinárodní cestování.